Про це вона заявила у ефірі одного з українських телеканалів.

"Якщо брати ситуацію з Ex.ua., то я вважаю, що дії міліції були невиправдано перевищені", – сказала Бондаренко.

"Адже несподіваний штурм, несподіване вилучення серверів, незрозуміле для народу, призвело до таких наслідків (DDoS-атаки на сайти державних установ)", - додала політик. Водночас, вона зазначила, що сайт Ex.ua минулого року зробив спробу працювати майже за легальними схемами.

"Якщо спочатку можна було говорити про те, що цей сайт був абсолютно піратським, то наскільки я знаю, Ex.ua почав укладати угоди з авторами та правовласниками авторських і суміжних прав на те, щоб платити роялті авторам за використані твори на сайті. Можливо за рік, сайт би виконав свою програму мінімум – стати легальним, легально забезпечувати контентом тих, хто хотів би його отримувати, безумовно, не безкоштовно", – сказала Бондаренко.

Також, на її думку, користувачі, які були обурені ставленням міліції до Ex.ua, насправді перевищили самооборону.

"В даному випадку те, що зробили хакери з державними сайтами – це необґрунтоване, неадекватне перевищення самооборони. Те, що було в мережі з боку хакерів, дуже схоже на фізичні дії: піти перевернути автомобіль, розбомбити вітрину, підпалити партійний офіс або оголосити призов на мародерство магазинів і просто їх пограбувати", – сказала політик.

Нагадаємо, син Президента України народний депутат Віктор Янукович зажадав від міністерства внутрішніх справ пояснення щодо закриття фалообмінника Ex.ua.