Як повідомила завідуюча епідвідділом міськСЕС Мелітополя Лариса Саприкіна, дані результати досліджень свідчать про те, що в річці Молочна купатися небезпечно, оскільки ризик захворіти — дуже високий, а також про те, що в місті є люди — носії небезпечного вібріона. Водночас цього року хворі, у яких виявлявся холероподібний вібріон, в інфекційний стаціонар поки не поступали, хоча з 1 червня на наявність холероподібного вібріона обстежуються всі, хто звертається до лікувальних установ із приводу дисфункції кишечнику.

Проведення досліджень, в результаті яких був виявлений холероподібний вібріон, не пов’язано з ситуацією в Маріуполі, повідомив головний санітарний лікар Запорізької області Анатолій Севальнєв.

"Фахівці санепідслужби регіону в рамках декількох міжнародних моніторингів наявність холерних і холероподібних вібріонів контролюють у 100 стаціонарних пунктах області постійно", — повідомив він.

Головний санітарний лікар Запорізької області також зазначив, що Молочна не є водоймою, води якої використовуються для забезпечення централізованого питного водопостачання населених пунктів.