Категорії найбільшого ризику

На превеликий жаль, ватно-марлева пов’язка не убезпечує від диму. Найбільше страждають від цього діти, люди похилого віку, які мають проблеми сердечно-судинної і дихальної системи та вагітні жінки. Цим верствам населення категорично заборонено виходити на вулицю за таких обставин.

Лікарі радять робити вологе прибирання кілька разів на день.

Використання кондиціонерів

Використання засобів очищення повітря набагато краще впливає стан повітря у приміщенні, тому що крізь зачинені вікна жим буде потрапляти. Тому використання кондиціонерів бере на себе частину задимленого повітря.

Прогулянки парками

Велика омана вважати, що у парках можна сховатись від задимленого повітря. Щоб дерева могли очистити повітря — вони потребують часу. Тому велика прохання до киян — не виходити на вулицю без нагальної потреби, особливо найближчі кілька днів.

Вплив диму на організм

Крім подразнення у горлі людина нічого не відчуває. Якщо концентрація диму перевищує норму у сотні разів, то це згубно впливає на нервову систему і утрудняються найважливіші життєві функції.

Для подолання наслідків задимлення рекомендується пити велику кількість води — 2-2,5 літри, адже вода виводить усі токсичні речовини. А також не навантажувати організм важкою їжею — гострими, копченими та соленими стравами.