Доступ для власників заблоковано, незважаючи на рішення господарського суду Києва, який припинив справу щодо банкрутства підприємства.

Представник акціонерів Марина Шегас припускає, кому вигідний повторний розгляд справи: "Сума заборгованості підприємства перед державою, а також іншими кредиторами була повністю погашена. Нам незрозуміле затягування цього процесу. Можливо, деяким кредиторам не хочеться втрачати контроль над управлінням підприємством. Але закон є закон. І суми боргу погашені".

Власники відшкодували державі понад 22 мільйони гривень боргу. Утім, як говорять у компанії, працювати та розвиватися підприємству заважають. Бо ухвалу суду, який визнав, що "АТЕК" не є банкрутом, оскаржувати податківці.

Головний аргумент позивача — мовляв, підприємство має ще поточні борги. Натомість у компанії стверджують, ці кошти не мають стосунку до справи. Бо всі зобов'язання перед кредиторами виконані. Тож мета судових претензій та блокування території заводу геть інша.

На території підприємства люди зі зброєю влаштували стрілянину. Головними дієвими особами цього захвату є подружжя Зваричів. Із ними, як із директорами двох громадських організацій, були укладені угоди про співробітництво. Вони вважають, що цей завод належить їм,
— обурюється Генеральний директор ПРАТ "АТЕК" Ігор Усенко.

Читайте також: У Києві розгорівся скандал щодо директора ветклініки

Перешкоджання роботі унеможливлює розвиток підприємства, кажуть в "АТЕК". Тим більше, ключовий інвестор заводу планує вкласти в реалізацію проектів близько 250 мільйонів доларів.