Про це йдеться у статті Наталії Лебідь для сайту "24". Авторка зібрала точки зору різних медіа з приводу політичного скандалу в США, в якому опинилася і Україна.

Читайте також: Україна – в центрі політичного скандалу в США: може втрутитись ФБР

"Це природно, що російсько-український конфлікт проявляється всюди, де діють обидві його сторони, а США наразі виступає важливою ареною для його вирішення", – пише оглядач Bloomberg Леонід Бершидський у своїй авторській колонці.

Та "якщо історія із російським втручанням у вибори США – це мейнстрім, то звинувачення у цьому України – нова і поки не опрацьована версія, яку проштовхують республіканці у відповідь на звинувачення у зв'язках із Росією", додає він. Путін дуже хоче надати розголосу історії про потенційні зв'язки Клінтон з Україною, проте у глави Кремля може нічого не вийти, оскільки Росію вважають вічним ворогом США, розмірковує оглядач.

Велика різниця між взаємодіями "Клінтон – Україна" та "Трамп – Росія" в тому, що Україна нам не ворог, а Росія, очевидно, ворог, якщо слухатися здорового глузду,
– вважає екс-співробітниця Національного комітету Республіканської партії Ліз Мейр.

Україна ж, навпаки, – об'єкт американського благодійництва та противага Росії в пострадянському просторі. Тому працювати з нею, практично прирівнюючи прийняття російської допомоги до зради, – це не подвійні стандарти. У цьому контексті проблема не в участі іноземців в американському політичному процесі, а в участі в ньому іноземного супротивника США.

"Допомога Росії кампанії Дональда Трампа і України Гілларі Клінтон – непорівнювані", – погоджується з Бершидським видання CBS News, яке оцінює спроби прихильників президента США відвернути увагу від зв’язків його оточення з РФ. У публікації підкреслюється, що немає нічого ненормального в тому, щоб штаби кандидатів в президенти працювали з іноземними урядами, але масштаб втручання Кремля був значно більшим.

Читайте також: Заяви про втручання України у вибори президента США – елемент гібридної війни, – експерт

До того ж, продовжує CBS News, "Україна настільки рясніє корупцією і внутрішніми чварами, що Київ не зміг би в повній мірі допомогти кампанії Клінтон. Або, імовірніше за все, вони не змогли зрівнятися з тим, що, як вважають розвідувальні служби США, робила Росія", – йдеться в статті.

І як додає до сказаного український політолог Віталій Портніков, "в України ніколи не було ані технічних можливостей Росії, ані нахабства Росії. Україна не може захистити від російських атак саму себе – не те, що кудись там втручатися. Саме тому Україна просто не може бути "іншою Росією", навіть якщо захоче. Не кажучи вже про те, що українські політики, на відміну від російських, просто змушені думати про наслідки своїх дій – тому що ці наслідки відображаються і на країні, і на їхніх власних виборчих перспективах. А Путіна не цікавить ані те, ані інше", – пише блогер в авторській колонці на ресурсі "Ліга.net".

Детальніше читайте у публікації: ФБР проти України: справа про втручання у вибори в США набирає несподіваних обертів