Стартові хвилини матчу були саме за українцями. Відкрити рахунок вдалося силами Кравцова. Та й загалом стартовий ривок в 9 очок на користь "синьо-жовтих" змусив латвійців брати тайм-аут. Не дуже допомогло – першу чверть українці виграли з різницею в 11 очок – 13:24.

Скоротити відставання латвійцям вдалося в другій чверті. Однак українці весь час були попереду, тримаючи суперників на безпечній відстані. Тож на велику перерву команди пішли за рахунку 30:40. Добитися таких показників вдалося завдяки кращій реалізації двохочкових – 77,78%, у той час як господарі фактично провалилися у цьому – 27,78%.

Після перерви латвійці почали грати значно активніше. І знову дещо скоротили відставання. Перед фінальною чвертю рахунок був вже 52:59. Однак у четвертій чверті господарі почали більше помилятися і фолити. Саме завдяки цьому українці знову збільшили відрив до 11 очок у середині чверті. А за 1:40 до кінця ігрового часу навіть до 16 очок. Сил та можливостей відіграти такий розрив у латвійців не виявилося. Тож українці перемогли з різницею в 14 очок – 68:82.

Серед українців хотілося б відзначити Кравцова, який за гру заробив дабл-дабл – 22 очки та 13 підборів, а також 4 блок-шоти. А також Джетера, який приніс 20 очок, та здійснив 5 передач, і Зайцева з 12 очками та 7 підборами.

Латвія – Україна 68:82 (13:24, 17:16, 22:19, 16:23)

Україна: Джетер (20 + 5 передач + 4 втрати), Гладир (3 + 7 підборів), Конєв (8 + 8 підборів + 6 передач), Бобров, Кравцов (22 + 13 підборів + 4 блок-шоти); Герун, Кольченко, Лукашов (0 + 3 підбори), Мішула (9), Зайцев (12 + 7 підборів), Пустовой (6), Кобець.

Попереду в збірної України гра проти збірної Швеції 26 лютого у Києві. Ми вже раз обіграли шведів у відборі 84:76.