"Створена робоча група за нашої участі, завдання якої підготувати дорожню карту і усунути існуючі перешкоди появі PayPal, або аналогічних сервісів, в Україні", — розповів Укрінформу директор департаменту корпоративних фінансів компанії Deloitte Олексій Арістов.

Поки що триває вивчення юридичних питань і необхідності змін для гармонізації законодавства з відповідним регулюванням і директивами в країнах ЄС.

Крім того, експерти мають оцінити вигоди як для економіки в цілому, так і для окремих галузей, а також — супутні ризики і механізми керування ними.

Арістов вважає, що усунення розривів і відставання порівняно з розвиненішими країнами є однією з необхідних умов розвитку бізнес-клімату в Україні.

"Ми розглядаємо PayPal, як деякий символ сприятливих змін у фінансово-технологічній інфраструктурі країни, що конкурує з іншими шанованими гравцями цього ринку у рамках рівних і прозорих правил", — додав він.

Читайте також: За темпами інфляції Україна — друга у світі

PayPal є міжнародною електронною платіжною системою і найпоширенішим у світі способом розрахунків в Інтернеті.

PayPal виконує роль посередника між продавцем і покупцем, забезпечуючи найвищу надійність оплати платіжними картками VISA, MasterCard та інших платіжних систем.

З Україною PayPal працює частково — система приймає випущені українськими банками картки VISA та MasterCard для оплати товарів і послуг в Інтернеті.

В Україні PayPal використовують здебільшого для оплати покупок у зарубіжних інтернет-магазинах. Водночас продаж через цю систему в українських інтернет-магазинах поки що неможливий.

Це означає, що станом на зараз PayPal не дає можливості вводити кошти в Україну.