Тренер збірної України відверто здивував, віддавши перевагу атакуючому півзахиснику Віктору Коваленку, а не третьому класичному опорнику. Перший по-справжньому небезпечний момент створили саме наші хлопці, однак воротар Бундестіму Ноєр витягнув з-під перекладини вистріл від Коноплянки.

На цю атаку німці відповіли двома моментами — якщо Гектору удар відверто не вдався, то Мустафі на 19 хвилині замкнув подачу зі штрафного.

Однак українці не опустили руки і на рівних провели залишок першого тайму — на вихід сам-на-сам Хедіри українці відповіли двома супермоментами — спочатку Ноєр потягнув удар головою від Хачеріді, а у наступній атаці, коли вже і воротар був безсилим, з лінії воріт м'яч виніс захисник Боатенг. Вдалось нашим хлопцям і забити в першому таймі, однак Ярмоленко це зробив з відвертого офсайду.

Спробуйте свої сили: Від Шовковського до Шевченка: що вам відомо про збірну України?

Перший гострий момент у другому таймі також на рахунку нашої команди — Ноєр знову став на шляху м'яча, цього разу після удару Ракицького. Німеччина відповіла черговим ударом Хедіри, та П'ятов цього разу зміг відбити удар. Не зміг пробити нашого голкіпера і Мюллер на 75-ій хвилині. Остаточно поховати наші сподівання міг Шюррле, однак на 82-ій хвилині у ворота він не влучив.

Більше новин про Євро-2016 читайте тут

Ще одного разу П'ятов врятував нашу команду за кілька хвилин до завершення, і одразу ж німці помилились у захисті, однак Селезньову не вдалось скористатись із непорозуміння Мустафі та Ноєра. На жаль, в останні хвилини штурм збірної України не приніс бажаного результату, натомість Швайнштайгер у контратаці забив другий гол. Як підсумок — перемога "Бундестіму" з рахунком 2:0.

Нагадаємо, в першому матчі в нашій групі Польща здолала Північну Ірландію з мінімальним рахунком 1:0.