Українець Романчук здобув 5 "золото" на етапах Кубку світу

20:47, 29 жовтня 2016 579 Читать новость на русском
Михайло Романчук
Михайло Романчук / Getty Images

Під час першого змагального дня дев’ятого етапу Кубку світу, що стартував у Гонконзі, українські плавці потішили високими нагородами.

Так, Михайло Романчук завоював загалом 5-ту та 3-тю поспіль золоту нагороду упродовж тижня.

Цього разу українець тріумфував на дистанції 400 метрів вільним стилем з часом 3:40.18 хвилини.

Додамо, що другим прийшов угорець Петер Бернек (3:40.45), а третю сходинку посів британець Джеймс Гай (3:42.89).

Романчук, плавання, Гонконг

Крім того, для України ще "бронзою" на дистанції 50 метрів на спині відзначилась Дарина Зевіна.

Наша плавчиня пропила за 27.08 секунди та таким чином пропустила вперед триразову олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу з Угорщини (26.40) та австралійку Емілі Сібом (26.68).

Зевіна, плавання, Гонконг

Ще одну нагороду такого ж гатунку Дарина здобула вже на дистанції 200 метрів на спині та знову поступилась вищезазначеним угорці та австралійці.

Відзначимо, що цим же спортсменкам Зевіна програла в Токіо на дистанціях 50 і 100 метрів на спині.