На шляху до півфіналу українка показала третій час з-поміж 36-ти учасниць, заодно і виграла свій забіг.

51.35, повільніше подолала кваліфікацію навіть надтитулована Саня Річардс-Росс. Компанію Єфремовій у півфіналі складе ще одна українка Наталія Пигида. А от Ксенія Карандюк попередню стадію подолати не зуміла.

Крізь сито кваліфікації шлях до фіналу долають і представники легкоатлетичної родзинки - 100-метрівки. До кого тут найбільша увага - питання риторичне. Рекордсмен світу Усейн Болт без проблем виграв свій забіг, навіть не намагаючись вразити результатом - 10.11, до слова.

А от головними зірками першого дня світової першості є кенійки. Представниці африканської країни виграли усі медалі у двох видах програми, де розігрували нагороди у суботу. Успіх марафонського тріо підтримали кенійські дівчата на дистанції 10 тисяч метрів - Черуйот, Кіпіего і Масаї.