У фіналі українські дівчата зуміли здолати опір господарок турніру — литовської пари Андріукайтюте / Зобніна, вирвавши перемогу на тай-брейку, повідомляє портал Волейбол в Україні.

Перед тим українська пара змогла пробитися в півфінал, обігравши німецьку пару Ліза Арнхольт / Анна Шумахер 2:0 (21:12, 22:20). У півфіналі турніру українки здолали іспанську пару Рібейра Ботеро / Арманда Фернандес Наварро 2:0 (23:21, 21:13). Про це повідомляє

У фіналі українки в дуже напруженому матчі вирвали перемогу у литовській пари. Першу партію наші дівчата почали дуже потужно і здобули комфортну перемогу 21:15. Литовська пара не збиралася здаватися на очах у своїх уболівальників, і показавши прекрасний рівень гри, виграли другу партію 21:14.

Сильно почалп литовська пара і третю партію, повівши у рахунку 4:1. Наші дівчатка наздогнали суперника і на тай-брейку вирвали перемогу

Ми дуже раді, що здобули цю перемогу. Грати цей фінал було дуже важко, адже ми мало що знали про манеру гри суперниць. Литовська пара показала відмінний рівень волейболу і нам було дуже непросто. Ми знали, що легко перемога нам не дістанеться, тому боролися до самого кінця,
— прокоментувала перемогу Валентина Давидова.

Нагадаємо, в ніч на 12 червня український боксер Василь Ломаченко завоював чемпіонський пояс у двох вагових категоріях, відправивши на підлогу чемпіона WBO в другій напівлегкій вазі пуерторіканця Романа Мартінеса.