Українська сенсація

Українка Марія Улітіна сенсаційно вийшла до 1/8 фіналу Олімпійського турніру з бадмінтону. Вона сенсаційно перемогла чинну чемпіонку світу та бронзову призерку Олімпіади-2012 Саїну Нехвал з Індії з рахунком 2:0 (21:18, 21:19).

Відтак, 26-річна дніпрянка посіла перше місце в групі G і стала першим спортсменом в історії країни, яка змогла вийти в плей-офф турніру з бадмінтону на Олімпіаді.

Україна опустилася на 48-ме місце

На дев’ятий день Олімпіади українські спортсмени не здобули жодної медалі. Була надія на бронзу для українських шпажистів, однак вони не змогли вирвати перемогу в угорців. Показовим є те, що українські спортсмени у чвертьфіналі символічно "помстилися" Росії за поразку українських дівчат.

За підсумками 9-го дня збірна України опустилася на 48-ме місце в медальному заліку. На рахунку нашої команди, як і раніше жодної золотої нагороди, три срібних і одна бронзова.

В України ще є шанси здобути медалі. У фінал Олімпіади пробилися Богдан Бондаренко і Андрій Проценко у стрибках у висоту та легкоатлетка Ольга Земляк у 400-метрівці. Фінальні змагання відбудуться 16 серпня.

Пограбування олімпійців

У бразильському місті Ріо-де-Жанейро невідомі пограбували олімпійського чемпіона, американця Раяна Лохте та ще трьох членів збірної США з плавання.

Таксі, у якому їхали спортсмени, зупинили озброєні люди, одягнені у поліцейську форму. Зловмисники відібрали у плавців гроші та інші цінні речі.

Рекорд Америки

Сполучені Штати Америки стали першою країною, яка здобула 1000 золотих медалей на Літніх Олімпійських іграх за усю історію. Історичну медаль для своєї країни принесла жіноча естафетна команда у плаванні.

На другому місці у неофіційному заліку – Радянський Союз, у якого було 473 "золота". Далі – Німеччина (296 золотих медалей), Великобританія (256), Італія (242) та Франція (239).

Болт став семиразовим чемпіоном

Найсильніший спринтер світу Усейн Болт став семиразовим олімпійським чемпіоном. Ямаєць виграв забіг на найпрестижнішій дистанції 100 метрів, подолавши її за 9,81 секунди.

Єдину російську легкоатлетку таки допустили до Олімпіади

Міжнародний спортивний арбітражний суд дозволив російській легкоатлетці Дарині Клішиній брати участь в Олімпіаді в Ріо. Таким чином Клішина виявилася єдиною російською легкоатлеткою, допущеною до Олімпіади-2016.