Українська шаблістка Ольга Харлан стала чемпіонкою Європи, здолавши росіянку

22:45, 9 червня 2014 18 Читать новость на русском
Ольга Харлан
Ольга Харлан / day.kiev.ua

Лідер збірної України з фехтування шаблею Ольга Харлан завоювала свою сьому золоту медаль на чемпіонатах Європи.

Про це повідомляє XSport.

У понеділок на першості континенту у французькому Страсбурзі українка, спочатку по черзі здолала італійку Лукрецію Сінігалью і двох росіянок - Діну Галіакбарову і Яну Єгорян. У півфіналі українська шабліста зійшлася з іншою представницею Італії - Россель Грегоріо - і здолала її з рахунком 15:8.

Суперницею Харлан у вирішальній зустрічі стала чергова представниця Росії - Катерина Дьяченко. Здолавши росіянку з рахунком 15:12, Ольга Харлан стала чемпіонкою Європи в індивідуальному заліку четвертий раз поспіль, а загалом - виграла п'яту медаль вищої проби в індивідуальних боях. Ще два континентальних "золота" Харлан здобула у складі збірної України у командній першості.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет разом із вболівальниками українського спорту минулого року присудили Ользі Харлан звання "Герой спортивного року 2013".