Спортсмени наші – медалі чужим

Львів’янка Марія Стадник здобула срібну нагороду, щоправда зробила це для Азербайджану. У "золотому" поєдинку з вільної боротьби у ваговій категорії до 48 кілограм вона поступила японці Ері Тосаці – 3:2.

Марія Стадник, Японія

Відзначимо, що Марія почала представляти Азербайджан ще у 2007-му, оскільки тоді для неї не знайшлося місця в Олімпійській збірній. Під прапором "Країни вогнів" вона завоювала "бронзу" в Пекіні та "срібло" в Лондоні, плюс тепер ще одна медаль.

Юрій Чебан побореться за медалі

Українського каноїста Юрія Чебана все ж допустили до фіналу у запливі на 200 метрів.

Справа в тому, що спершу замість нього місце серед найкращих зайняв чех Мартін Фукса. Однак, після перегляду правил українець все ж потрапив до числа головних претендентів за медалі.

Юрій Чебан, Оліміпада, ріо

Фінал А змагань з веслування на каное відбудеться 18 серпня та розпочнеться о 15:08 за київським часом.

Шанс на медалі у легкій атлетиці є

Український метальник списа Дмитро Косинський вийшов до фіналу Олімпіади-2016. 27-річний легкоатлет без проблем подолав кваліфікаційний раунд, показавши свій найкращий результат сезону.

Дмитро Косинський, Олімпіада

Відзначимо, що він метнув спис 83,23 метри.

Фінал у цій дисципліні в Ріо-де-Жанейро пройде в ніч з суботи на неділю, 20-21 серпня. Початок змагань о 02:55 за київським часом.

Арешт високого чиновника в Ріо

Ірландського та Європейського голову Олімпійських комітетів (ІОС) Патріка Хіккі заарештовали в Ріо у справі незаконного продажу квитків на Олімпійські ігри.

Хіккі, МОК

Хіккі підозрюється у співучасті незаконного обігу квитків, ціни на які були в рази перевищені від офіційних.

Його арешт став головною подією на тлі боротьби з нелегальним продажем квитків. Нещодавно у місті був затриманий зловмисник з 800 квитками.

Чергові живі легенди завершили кар’єру

Аргентинські баскетболісти Ману Джінобілі та Андрес Носьйоні завершили виступи у збірній Аргентини.

Спорстмени оголосили про відхід одразу після чвертьфіналу зі збірною США, в якому "альбіселесте" поступилися із рахунком 78:105.

Крім того, завершив кар'єру у збірній ще одна легенда європейського баскетболу – француз Тоні Паркер. Він також це зробив також після програного чвертьфіналу, цього разу іспанцям.

Найсексуальніший спорт обрав найкращих

Жіноча збірна Німеччини з пляжного волейболу здобула золоті медалі Олімпіади. У фіналі німкені Лаура Людвіг та Кіра Валькенхорст обіграли бразилійок Барбару Сейшас де Фрайтас і Агату Беднарчук – 2-0 (21:18, 21:14).

Олімпіада, ріо, пляжний волейбол

Бронзові ж нагороди здобула збірна США (Керрі Волш, Ейпріл Росс), яка перемогла іншу пару з Бразилії (Ларісса Франка, Таліта Роха).

Забрали нагороду

Кенійського бігуна Езекіль Кембої позбавили бронзової медалі у бігу на 3000 метрів з перешкодами.

Причиною тому стала дискваліфікація за порушення правил. Кембої під час фіналу заступив за межі бігової доріжки.

Кембої, Ріо, бронза

Збірна Франції подала протест, який задовольнила IAAF. Таким чином, бронзову медаль отримав французький бігун Махідін Мехіссі.

Медалі

У медальному заліку наразі Україна посідає 33 сходинку, а лідирують тут американці.