Товщина стінок: 0,6 mm. Вага: ~ 1,8 кг. Обсяг: 18,9 л. По суті, це повний аналог звичного всім бутля з пластика ПЕТ або полікарбонату, але не виділяє в воду хімічні добавки. Сталь, з якої виготовлений бутель, не входить в хімічний контакт з водою, не піддається корозії і не виділяє в воду ніяких речовин при тривалому зберіганні або нагріванні.

"Виникла ідея зробити зручну, практичну, красиву, і абсолютно нешкідливу ємність для питної води для будинку, офісу чи ресторану. Пластик не дуже корисний, але вибору не було. Тепер вибір є. Вірніше, вибору знову немає – сучасне людство не живе в печерах і не використовує глиняні, дерев'яні, хутряні або шкіряні ємності", – сказав Євген Нестеренко, один з творців SiBolle.

Для організації виробництва довелося вирішити ряд завдань, які раніше здавалися дуже складними: холодну витяжку тонкого листового прокату, і правильне зварювання тонкостінної нержавіючої сталі ззовні виробу. Будь-які шорсткості всередині могли стати місцем утворення і скупчення мікробів та бактерій, чого не повинно бути. Відповідні за якістю і розмірами сталеві заготовки, після декількох сотень спроб, змогли виготовити тільки в Італії. А технологію "правильного" зварювання допомогли реалізувати українці спільно з італійцями.

Бутель вийшов красивим, легким, міцним, зручним, що підходить під існуючі стандарти кольорів і помп. Готовий виріб назвали SiBolle і презентували на профільному бізнес-форумі в Парижі.

"Ми хотіли представити наш виріб на суд професіоналів і побачити реакцію. Але ми навіть не очікували, що з першого разу викличемо такий інтерес у провідних світових гравців", – сказав Євген Нестеренко.

Зараз компанія-розробник вже вивчає пропозиції щодо збільшення виробничих потужностей і постачання виробу не тільки в Європу, але також в США, Канаду і країни Близького Сходу.

Масових продажів SiBolle на українському ринку поки не планується.

Контакти:

+380 93 799 95 24 Валерія Старенченко

+380 67 234 81 27 Ельдар Салімов