09:21, 7 вересня 2012 1470 Читать новость на русском
Золота медаль / comments.ua

Українські спортсмени на Паралімпіаді в Лондоні завоювали 68 нагород. З них 27 - золоті, 18 - срібні та ще 23 - бронзові.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Таким чином українцям вдалось стати четвертими на Іграх.

Так, український плавець Геннадій Бойко виграв фінальний заплив на дистанції 50 метрів на спині (S1) із часом 1:04.29, що відтепер є новим світовим рекордом.

Третє місце у цьому виді змагань посів ще один українець Олександр Головко - 1:32.44.

Також олімпійським чемпіоном став Віктор Смирнов, який до цього здобув бронзову нагороду. Цього разу Смирнов став першим на 100-метрівці баттерфляєм (S11) - час 1:03.32.

Інший українець Олександр Мащенко став п'ятим на цих змаганнях.

До слова, Україна здобула золото у велоспорті і бронзу у стрибках в довжину.

Джерело: УНІАН