Petcube: ґаджет для тваринок

Новинка складається з HD-камери, мікрофону, динаміків та лазера. Petcube можна підключити до домашньої мережі Wi-Fi, і таким чином отримати дистанційний доступ до нього. Спеціальний мобільний додаток дозволяє власнику з будь-якої точки світу побачити та поговорити зі своєю кішкою чи собакою. Ну, а якщо тваринка занудьгувала - з нею можна погратися за допомогою лазера.

Відзначимо, стартап Petcube минулого тижня розпочав на сайті Kickstarter збір коштів на розвиток проекту. Всього за 6 днів команда отримала більше ста тисяч доларів. При тому, що спершу таку суму очікували зібрати за 40 днів.

У продажу ґаджет для тваринок з'явиться у травні за ціною $200.

Окуляри-перекладач

"Розумні" окуляри-перекладач, які знають чотири мови. Такий корисний пристрій для туристів розробила японська телекомунікаційна компанія DoCoMo.

Поки девайс знає японську, китайську, корейську та англійську, однак з часом перелік мов обіцяють розширити. За словами розробників, окуляри можуть всього за 5 секунд перекласти вивіску, рекламний банер і навіть меню в ресторані.

Представили пристрій на виставці передових технологій CEATEC, яка стартувала у Токіо.

Автомобіль-робот

Там же (на CEATEC) компанія Nissan продемонструвала роботизований електрокар Leaf. Машину оснастили низкою датчиків, відеокамер та лазерних сканерів. На основі цих даних "штучний інтелект" автомобіля може самостійно прийняти рішення про швидкість і напрямок руху.

Перший серійний автономний автомобіль Nissan планує випустити у 2020 році.