Українці вибороли ще дві медалі на чемпіонаті світу з боротьби

За другий день змагань на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби українські спортсмени вибороли срібну і бронзову медалі у греко-римському стилі.

Про результати змагань другого дня чемпіонату повідомляє його офіційний сайт.

Представник України Армен Варданян здобув "срібло" у ваговій категорії до 71 кг. Він виграв чотири поєдинки поспіль, а у фіналі боровся з представником Азербайджану Расулом Чунаєвим, якому і поступився з рахунком 4:6.

До речі, Варданян є одним із співробітників Державної прикордонної служби України, які беруть участь у цьому чемпіонаті у Лас-Вегасі.

Ще одну нагороду — бронзову — завоював для України Олександр Чернецький.

Першою медаллю для України стала також "бронза" — її напередодні здобув Дмитро Тимченко у ваговій категорії до 98 кг.