Відтак, більшість поєдинку глядачам на “Роджерс Арена” довелося слідкувати за блискучою грою голкіперів обох команд - Роберта Луонго та Тіма Томаса, обоє зробили більше 30 сейвів - і численними вилученнями. Кілька разів справа доходила навіть до серйозних бійок, припинити які було нелегко навіть арбітрам поєдинку.

Зрештою, так і не розмочивши рахунку, суперники вийшли на останній період, і звання головного героя матчу взявся заробляти воротар “Брюїнз” - Тім Томас. Одну за одною він зупиняв, атаки канадців, парирувавши у вирішальній 20-хвилинці 14 кидків. Для того, аби перевести гру в овертайм Томасові залишалося зробити 1 сейв, однак саме це голкіперу і не вдалося.

Блискавична триходівка “ванкуверців” Керслер-Хансен-Раффі Торес завершилася влучним кидком останнього, коли до сирени залишалося рівно 20 секунд. Відтак, 1:0 у матчі і стільки ж у серії до 4-х перемог на користь “Ванкувер Кенакс”.