Як повідомляє Agence France-Presse, такі оцінки містяться у дослідженні австралійської групи, яка займається економічним консалтингом, Deloitte-Access Economics (консультує уряд Австралії).

У дослідженні наголошується, що "Єврогеддон" може бути не настільки сильним, як фінансова криза 2008-2009 років, але буде підсилений меншою увагою до нього з боку влади. На думку експертів Deloitte-Access Economics, під час цієї кризи влада здійснює набагато менше дій, спрямованих на зниження ризиків, ніж три роки тому. Зокрема, держави занадто повільно скорочують зовнішні борги.

Долю євро в Deloitte-Access Economics вважають "головним питанням, що вимагає вирішення" в 2012 році. На думку експертів групи, у цьому році через кризові явища сильно знизиться попит на товари споживання, а також сировину та енергоресурси, в тому числі вугілля і сталь.

У Deloitte-Access Economics вважають, що через "Єврогеддон" найбільше постраждає Китай, падіння попиту на товари якого зменшить доходи населення і державний бюджет.

Під словом "Єврогеддон" економісти розуміють або крах євро як єдиної валюти, або дуже сильну рецесію в країнах єврозони, яка спричинить зниження темпів зростання економіки в інших регіонах.