"Я був людиною, яка несла біль іншим, ще гірше було, коли я говорив про циган чи євреїв і розпалював ненависть до їхніх дітей", — цитує його у своїй статті журналіст Андреа Таркуїні на сайті газети La Repubblica.

З’ясувалося, що Сегеді вступив у контакт з рабином Шломо Коєвесом і поширив своє покаяння через СМС: "Ким би я не хотів бути, генеалогічне древо чітко каже: я єврей".

У пошуках втраченого зв'язку Чанад, другий номер партії, покинув керівні посади і вийшов із партії.

"Тепер його однопартійці не знають, що робити: погрожувати йому, зневажати його чи ігнорувати, лише б обмежити важкий збиток, якого завдала його історія іміджу партії. Важка втрата для неонацистів саме у той момент, коли націонал-консервативний уряд прем'єра Віктора Орбана (партія "Фідес") став нарешті прислухатися до порад і піддаватися тиску з боку Ангели Меркель, Барака Обами або Жозе Мануеля Баррозу, коригуючи курс: більш м'який контроль щодо преси, більш "дружнє" ставлення до іноземних інвесторів і, найголовніше, нові, жорсткі закони проти антисемітизму. Мова йде про важливі поступки, знакові у плані того, чи може змусити прислухатися до себе Євросоюз, коли він починає висловлюватися на захист своїх цінностей", — пише у своїй статті.

До слова, після політичного форуму угорської радикальної партії "Йоббік" зі своїми прихильниками у Берегово (Закарпаття), голова кабінету національної політики партії Іштван Савої пообіцяв лобіювати, аби угорській гімназії у Берегові та іншим навчальних закладам Закарпаття з угорською мовою навчання надали додаткову фінансову допомогу.