Таку думку сайту "24" висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

За його словами, Гройсмана навряд чи відправлять у відставку, хоча на початку 2017 року такий сценарій розглядався. Але наразі його відклали.

Нова коаліція – занадто ризикована операція, як і заміна уряду. Це може дестабілізувати ситуацію. В БПП можуть початися інтриги проти Гройсмана, і його можна прибрати. Але провести нового прем'єра через парламент буде дуже складно. Цей сценарій відкладений зараз,
– говорить політолог.

При цьому Фесенко зазначає, що індикатором буде голосування по звіту уряду, яке відбудеться 14 квітня. За його словами, якщо роботу Гройсмана визнають задовільною, то питання про відставку уряду буде закрите.

"Інша справа, що парламентарі можуть не розглядати питання про річний імунітет для Кабміну. Але проблем для уряду все одно не буде. Тому що вотум недовіри можна висувати один раз протягом сесії. А для висунення цього проекту треба знайти 150 голосів, яких наразі немає в парламенті", – зауважує Володимир Фесенко.

Тому політолог вважає, що дострокових парламентських виборів не буде. Втім, говорить Фесенко, є чутки, що розглядається варіант дострокової президентської кампанії.

Якщо проводити парламентські вибори, то вже після президентських. А на парламентських запрограмований програш "Народного фронту", а БПП отримує набагато менше голосів,
– переконаний експерт.

Нагадаємо, 14 квітня у Верховній Раді має відбутися звіт прем’єра Володимира Гройсмана. Раніше в лютому народні депутати зареєстрували проект про пропозицію відставки Гройсмана, Однак пізніше він зник із сайту Верховної Ради. Як заявив міністр юстиції Павло Петренко, проект неконституційний.

Більш детально про можливість відставки уряду Гройсмана читайте в матеріалі: В очікуванні звіту: що буде з урядом Гройсмана і парламентом?