Олександр та Сергій пояснюють, чим поштовх ядра з місця відрізняється від поштовху з відскоком. Колишні військові, а нині кадрові офіцери Нацполіції серйозно попрацювали над технікою поштовху. І тепер у цьому виді легкої атлетики вони готові поборотися за медалі всесвітніх ігор нескорених.

Читайте також: У Гамбурзі з'явились білборди з обличчями українських воїнів АТО

Санінструктор 128-ї бригади Вадим Свириденко 4 дні на 20-градусному морозі лежав пораненим у підбитому БТР під Дебальцевим. Як наслідок – обмороження та ампутація рук і ніг. Чоловік знайшов сили відновитися фізично і тепер готовий захищати честь України на спринтерських дистанціях у Торонто. Про медалі поки не думає, але тренується завзято.

Сергій Калитюк, легко, ніби граючись, відправляє стрілу за стрілою в мішень. Десантник, якого 5 куль ворожого снайпера прикували до візка, у Львові познайомився з луком. А тепер він у збірній України.

Є серед фронтовиків і колишні професійні спортсмени. До війни і поранення в серпні 2014-го, Павло Будаєвський гарно плавав. І навіть виступав на чемпіонатах України. Саме завдяки рідному виду спорту швидко відновив здоров’я. Тепер Павло готовий виступити на всіх 4-рьох дистанціях у Канаді і серед його планів – медаль з кожного запливу.

Уже незабаром українські спортсмени-фронтовики вийдуть на фінішну пряму підготовки до Ігор нескорених у Торонто. За медалі всесвітніх ігор позмагаються 28 наших співвітчизників.