Таку думку висловила відома журналістка Соня Кошкіна на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, влітку 2014 року вона розмовляла з одним із посадовців.

Читайте також: Журналіст назвав причетних до смертельного вибуху авто з Махаурі у Києві

"Всю увага тоді було прикуто до Сходу, але він – людина більш ніж досвідчена – говорив: найстрашніше, якщо ворог почне диверсії в тилу. Проти цивільних. Сіючи страх, паніку, відчуття невпевненості, ненависть до влади, нездатної захистити. Вибухи в метро, в будинках, зухвалі вбивства прямо на вулиці. Говорячи, стверджував: стовідсотково бути готовими до такого неможливо, але превентивні заходи все ж приймаються. Тобто, загроза усвідомлюється", – зауважила журналістка.

Щоправда, як вона підкреслила, з часом його слова не підтвердилися, і лише за один 2017 рік (3 роки після розмови, в Україні сталися "підрив чеченського добровольця, підрив Максима Шаповала, замах на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву, вбивство Вороненкова, не кажучи вже про зухвале вбивство Павла Шеремета" (яке відбулося у 2016-му – "24").

Читайте також: Хунта, а хунта, покажи зуби, або У нас триває війна

"Кожного разу перші особи країни обурюються, голосно розпоряджаються: "розслідувати, встановити, покарати". Всякий раз у силовиків знаходиться якась відмазка-пояснення. То персональна помста, то російський слід, то професійна діяльність жертви, то нашестя інопланетян. Мовляв, простим громадянам боятися нічого, це все – індивідуальні випадки. Ось тільки кожен такий "індивідуальний випадок" переконливо демонструє наскільки незахищеними ми все. Просто проходячи вулицями, користуючись транспортом, заходячи у власні під'їзди, сідаючи у власні машини", – підсумовує Соня Кошкіна.