WiFi-чайник

Перший електрочайник, яким можна керувати через смартфон. Британська розробка під назвою iKettle повідомляє про закипання води не свистком, а оповіщенням на екрані телефону.

Пристрій, окрім всього, оснащений модулем Wi-Fi, а для з'єднанням з мобільником потрібно встановити просту програмку. Є версія як для iOS, так і для Android.

За допомогою програми можна налаштувати час увімкнення чайника, щоб, приміром, вранці не треба було чекати поки закипить вода. Можна також увімкнути режим збереження температури. Крім того, iKettle дозволяє обрати температуру зігрівання води для різних напоїв. Приміром, для зеленого чаю - 80 градусів.

Сам WiFi-чайник має корпус з нержавійки, а в носик вмонтований фільтр. Пристрій вже можна замовити в інтернеті за ціною 160 доларів.

Проект "Щит"

Google захистить свободу слова від DDoS-атак. Новий проект інтернет-гіганта під назвою "Щит" покликаний допомогти веб-сайтам ЗМІ та активістів-правозахисників протистояти організованим "бомбардуванням" з боку зловмисників або... влади. Адже, за словами розробників, нерідко DDoS-атаки мають політичний характер. Приміром, в авторитарних країнах влада може "завалити" перед виборами опозиційні ресурси.

Сервіс Project Shield дозволяє сайтам-учасникам програми задіяти інфраструктуру Google. З мільйонами серверів і точками роздачі контенту у всьому світі - це непробивний захист для будь-якого ресурсу. Щоб стати учасником проекту, власникам сайту потрібно подати заявку на сторінці сервісу.

Крім того, Google представила інтерактивну карту, яка в режимі реального часу відображає потік DDoS-атак - від джерела до кінцевої цілі. А також розширення для браузера під назвою uProxy. Воно дозволяє захистити інформацію, яка передається між користувачами, від можливого інтернет-прослуховування.