"Цією роботою ми активно займаємося з 2010 року. Тому, що коли прийшов уряд Азарова, ми мали 10% всього узгодженої угоди. А угода сама по собі, так щоб всі розуміли, це тисяча сторінок тексту, густого тексту. Що стосується безвізового режиму, ми почали півтора роки всього назад цим займатися. І ось ці близько 30 законів, які ми зараз, я сподіваюся, всі швидко приймемо, це я теж вважаю, дуже великий прогрес", – переконаний Тігіпко.

Він наголошує, що підходом "3+1" до Митного союзу "ми практично ще не почали серйозно займатися".

"І я б не відкидав цей підхід. Якщо взяти той же Європейський Союз, то далеко не всі країни інтегровані в однаковій мірі в Європейський Союз... Тому я б не відкидав ні в якому разі інтеграцію в Митний союз максимально можливу для нас. Передовсім ми орієнтуватимемося на ЄС. Бо ринок десь у 7 разів більший і цікавий нашій економіці. Але Митний союз теж цікавий. А також Індія і Китай ", – додав екс-віце-прем'єр.

Нагадаємо, один з лідерів опозиції Арсеній Яценюк вважає, що підписана заява про європейську інтеграцію – це правильне рішення, якому можуть повірити партнери з Євросоюзу.

За його словами, під заявою депутатів Верховної Ради про реалізацію євроінтеграційних прагнень України, "яка була вчора схвалена і проголосована, в тому числі представниками Партії регіонів", зібрали 155 підписів членів опозиційних фракцій.