Місяць роботи міністерства

Як повідомив міністр, було декілька офіційних зустрічей на найвищому рівні з керівниками країни про те, щоб мовили українські телеканали — аби люди могли отримувати інформацію не лише від російських телеканалів, які є абсолютно маніпулятивними та адептами навіть не Кремля, а ФСБ.

Я і мої побратими з Нацгвардії, в якій я служив до недавнього часу, ми об’їздили весь периметр протистояння і зробили карту білих плям, де немає українських телеканалів, а натомість є канали так званих "ДНР" та "ЛНР", або російські телеканали,
— каже Стець.

Він повідомив, що міністерство зараз пробує відновити там мовлення українських телеканалів та радіостанцій. В Донецьку з недавніх пір мовить "Радіо 24", і це одна з тих історій, яку вдалося зробити спільно з СБУ, Нацрадою, Держтелерадіокомітетом та концерном РРТ.

Територія, з якої мовить мовник, знаходиться на територіях тимчасово окупованих територіях. Наприклад, донецька телевежа знаходиться в Донецьку і ми не маємо доступу до неї, адже території підконтрольні терористам,
— зазначив міністр інформаційної політики.

Юрій Стець додав, що є дуже багато територій де по факту поставити обладнання і забезпечити безпеку роботи людей стає неможливим.

Команда

Міністр зазначива, що лише сьогодні, 21-го січня, офіційно на урядовому було оприлюднено положення щодо Міністерства інформаційної політики.

"Згідно закону "Про Кабінет міністрів України" я не можу набирати команду, оскільки немає юридичних документів. Як тільки ці документи з’являться – я зможу працювати в кадровій політиці, і проводити перемовини з людьми, які можуть обіймати ту чи іншу посаду. Ні юридично, ні фізично, ні печатки, ні бланку, ні людей, очевидно, крім мене, ще немає", — каже політик.

Мій кабінет як міністра буде знаходитись у Слов’янську. Я там проводжу по декілька днів на тиждень. Мова йде про Луганську та Донецьку області,
— сказав він.