Еко-активісти влаштували вечірку і притягли туди весь непотріб, який назбирали за останній місяць.

Зібрались вони у підвалі одного зі столичних житлових будинків. Облуплені стіни тут розмалювали фарбою й облаштувати еко-студію. Учасник дійства Сергій притягнув сюди дві торби паперового непотребу.

Поки хлопець вигадував нові дизайнерські рішення, його друзі розібрали газети. З них вони змайстрували сукню. Обв'язали дівчину мотузкою і ось її талія вже рясніє заголовками. Це така імпровізація. Та вийти в люди у такому вигляді Надя не наважилась.

Оздоблені пляшки, дрібнички для інтер'єру, прикраси та аксесуари. Все це, до того як потрапило до рук Надії, було сміттям. Дівчина його навмисно не викидає, а збирає, щоби створювати корисні речі для побуту.

Читайте також: На Херсонщині люди рятують територію від наступу пісків

Такі розваги ці хлопці та дівчата називають "еко-паті". Вони збираються, щоб зі звичайного сміття робити все, що завгодно. Активісти переконані, так вони вирішують глобальну проблему України — засмічення.

Їх подруга Юлія Сонячна вирішила жити усі 365 днів таким чином: вона відмовилась від м'яса, сортує сміття і не ходить в супермаркети.

Я купую українське, у бабусь, на звичайному ринку у свою тару чи свою торбинку або в скляний судочок не з пластику, бо пластик токсичний,
— розповіла дівчина.

Активісти запевняють, таким чином і екологію зберігають, і гроші економлять та ще й мають ексклюзивні речі.