Скочеляс є співвласником приватного підприємства "Кансталь", яке отримало дозвіл Держгеонадр на розробку частини Крупецького родовища піску і глин у часи президентства Віктора Януковича, а також – погодження Улашанівської сільради. Утім, дві третини сільських депутатів заявляють, що це рішення було сфальшоване.

За словами депутатів, вони голосували за надання дозволу лише на вивчення родовища, натомість у письмовій версії рішення сільради з’явився термін "дослідно-промислова розробка". Письмові заяви депутатів про фальшування їхнього голосування є в розпорядженні журналістів.

Як розповів чинний сільський голова Сергій Лясоцький, фірма видобула сотні тонн піску. При цьому, в компанії під час видобутку навіть не було угоди про оренду землі.

Читайте також: Наскільки достовірно українські прокурори декларують своє майно – розслідування

Селяни виступають категорично проти діючого кар’єру в селі, оскільки у криницях стрімко знижується рівень води, що вони пов’язують із попереднім видобутком, в тому числі фірмою Скочеляса. Вони побоюються, що коли видобувники опустяться нижче рівня підземних вод – на село очікує гуманітарна катастрофа.

Утім, Скочеляс не бачить у своїй діяльності жодних порушень закону.