Зображення утворюється завдяки крихітним крапочкам кольорового світла, які називають пікселями. Більшість екранів використовують лише три кольори світлодіодів – синій, зелений та червоний. Разом це тріо утворює всі можливі відтінки.

Та діоди потрібно десь розміщувати,тож у серці кожного екрана знаходиться так званий модуль – основний будівельний блок. Потрібно 126 модулів, аби утворити секцію. Наприклад в одному екрані може бути 66 секцій, тобто всього 7 тисяч модулів.

Дивіться також: Як це працює. Устрій сучасних ліфтів.

Без крихітних роз’ємів, що контролюють потік електроенергії, екран нічого не показуватиме. Одна машина може розмістити 37 тисяч деталей за годину, це більш, як 600 щохвилини. Інша машина встановлює 300 світлодіодів за хвилину. Потім плати поміщають у спеціальну ванну з розплавленим оловом.Ця спайка пристає до металевих компонентів лише в тих місцях, де потрібно завершити з’єднання.

Далі справа за рамою. Спершу штампувальна машина вирізає всі отвори, необхідні для проводки, потім гнучкий прес згинає металеві листи для внутрішніх камер. Потім потрібно встановити усі деталі. Якщо вони будуть розміщені хоча б на сантиметр далі від запланованого місця, на екрані можуть з'явитися порожні місця.

Аби змусити все запрацювати, необхідні кілометри кабелів, монтаж блоку живлення, встановлення проводки між окремими секціями. Вмить кожен із мільйонів крихітних світлодіодів отримує свою світлову команду. Після цього екран готовий до використання.