Скандал розгорівся після того, як за 4 місяці до виборів президента 1972 року в штабі кандидата від демократичної партії Джорджа Макговерна, розташованому у вашингтонському комплексі "Вотергейт", було затримано 5 осіб. Шпигуни намагалися встановити апаратуру для прослуховування. Попри цей інцидент, Ніксон здобув тріумфальну перемогу на виборах. Однак, другий президентський термін завершився дуже швидко.

Завдяки зусиллям ЗМІ, зокрема журналістів видання The Washington Post, а також тиску громадськості, Сенат ініціював розслідування Вотергейтського скандалу. Ніксон з усіх сил намагався цьому завадити, як наслідок відбулася серія гучних відставок, зокрема радника президента та генерального прокурора. Авторитет Ніксона стрімко падав.

Останньою краплею стала публікація раніше не відомих записів, на яких глава держави обговорював з начальником свого апарату, як "зам'яти" інцидент у Вотергейті. Зрештою, аби уникнути ганебного імпічменту, одіозний президент подав у відставку.

Нагадаємо, кондитерська фабрика Roshen у російському Липецьку, яка належить Президенту України Петру Порошенкові, продовжує роботу.