За інформацією, наданою сайту "24" Державним фондом сприяння молодіжному будівництву житла, по програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів у держбюджеті кошти передбачені лише на виконання зобов'язань по вже укладених кредитних угодах (в повному обсязі), на нові договори кошти у 2016 році не передбачені.

За програмою "Доступне житло 70/30" у держбюджеті на 2016 рік кошти не передбачені. На пільгове молодіжне кредитування у держбюджеті кошти передбачені на виконання механізму через надання кредитів за рахунок статутного капіталу фонду — 24 млн грн.

Однак — наголошують у відомстві, — на пільгове молодіжне кредитування кошти в багатьох регіонах передбачені за рахунок місцевих бюджетів (міських та обласних). Таким чином пільгове молодіжне кредитування в багатьох регіонах хоч і обмежено, але фінансується.

Так у Харкові у міському бюджеті на 2016 рік на реалізацію в місті програми пільгового молодіжного кредитування було передбачено 5 млн грн. Станом на початок липня ці кошти вже вичерпано за прямим призначенням. Але Харківська міська рада 6 липня прийняла рішення спрямувати з міського бюджету на реалізацію цієї програми додатково ще 5 млн грн. Крім того у обласному бюджеті Харківської області теж передбачено більше 2 млн грн,
— роз’яснили у Фонді.

Також кошти на молодіжне пільгове кредитування передбачають і в інших регіонах. Зокрема, на Миколаївщині у бюджетах міста Миколаєва та обласного бюджету загалом на 2016 рік передбачено більше 18 млн грн. У місцевих бюджетах міста Львова та Львовської області — загалом більше ніж 6,5 млн грн. На Івано-Франківщині також передбачили понад 6,5 млн грн. ( в обласному бюджеті, а також в бюджетах Івано-Франківська та Калуша).

Кошти на молодіжне пільгове кредитування передбачили і в інших регіонах, хоча загалом і в менших обсягах.

Читайте також: Ринок нерухомості в Україні: чого варто очікувати