Вибори у Чернігові

— На мою думку, Україна нічого не виграла від цих виборів, незалежно від того хто буде оголошений переможцем, якщо він взагалі буде оголошений. У місті зараз сконцентрована чимала кількість молодиків спортивної статури. Я не здивуюсь, якщо на окремих дільницях не будуть встановлені результати виборів через можливе знищення бюлетенів та урн.

Як відомо, вибори проходили по старому виборчому закону, який робить все для того, щоб кандидата не можна було зняти з перегонів. Цей закон було ухвалено ще за президентства Януковича.

— Сьогодні чергове дно пробито, бо зазвичай у цивілізованих країнах екзит-поли дають приблизну картину, на яку орієнтуються політологи та соціологи. А тут – два протилежних штаби дали два протилежні результати. Соціологічна служба New Image повідомила, що у них — 60 % відмов. Не розумію, яка тут соціологія, коли кожен другий відмовляється відповідати. Тож як можна будувати якусь репрезентативність?

Читайте також:Зміни до Конституції загрожують суверенітету України, — Семенченко

— З одного боку президент сказав, що вибори є брудними. Але що забороняло коаліції змінити виборчий закон? Чи вони думають, що будуть змінювати закон під свої вибори?

Щодо логіки виборчої кампанії, то тут можна погодитись з Порошенком — ми знову повернулись у 2012 рік у суцільний підкуп.

Говорив Президент

— Риторика Президента не стає більш войовничою, хоча дані соціології його не можуть не тішити – він зберігає лідерство. Але вже йому в спину дихає Юлія Тимошенко. Є одна проблема – українське суспільство не має досвіду позитивної відсічі агресії в умовах демократії. Багато хто говорить, що під час революцій у країні через різні проблеми у середині українського керівництва держава не зуміла вистояти за власну незалежність.

Зараз, якщо не буде чіткого меседжу з боку влади, то ця інформаційна хвиля про зраду буде лише підніматись.

Більше — дивіться у відео інтерв'ю.

Нагадаємо, 26 липня у Чернігові відбулося голосуванняна довиборах у Верховну Раду України в одномандатному виборчому окрузі №205.