Матч розпочався вдало для чинних чемпіонів Європи іспанців – на 7-ій хвилині рахунок відкрив Альваро Моратта. На це хорвати відповіли влучанням у штангу – автором голу міг стати Іван Ракітіч. а вже наприкінці першого тайму красиву комбінацію ударом п'ятою завершив колишній гравець "Дніпра" Нікола Калініч.

Наіреальніший шанс змінити цифри на табло був у Рамоса, однак його удар з 11-метрової позначки відбив воротар хорватів. А вже наприкінці матчу Перішич на швидкості прорвався в чужу штрафну та ударом з невеликим рикошетом від Піке відправив м'яч у ближній кут воріт.

Як підсумок – хорвати виходять в 1/8 фіналу з першого місця у групі, а от Іспанія через свій програш у першому раунді плей-оф отримала в суперники Італію, з якою вони грали у фіналі Євро-2012. У іншому матчі цієї групи Туреччина несподівано перемогла Чехію з рахунком 2:0.