Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Українці досить впевнено почали поєдинок і німці навіть першими змушені були брати тайм-аут. На жаль, після нього суперники додали в жорсткості та почали скорочувати відставання. І вже після половини другої чверті німці вперше вийшли вперед.

Тоді ж Олександр Мішула повернув лідерство українцям, але майстерність Денніса Шредера дозволила супернику остаточно вийти вперед наприкінці другої чверті. У підсумку на велику перерву німці мали 6 очок переваги.

Після відставання 4:9 на старті третьої чверті тренер українців Євген Мурзін взяв тайм-аут. Однак кардинально переломити хід гри не вдалося. Матч закінчився з результатом 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16).

У наступному поєдинку збірна України зіграє проти Італії. Початок о 18:30 2 вересня.