"Юта" програла вдев'яте за останні 10 матчів

Не довго музика лунала! "Джзазмени" з Юти, знову без травмованого українця Фесенка, зазнали дев'ятої поразки в останніх десяти матчах регулярного чемпіонату NBA.

Після виїзної перемоги над "Лейкерс", на власному паркеті були биті "Портлендом". "Трейл Блейзерс", як закинули першими так і пролідирували впродовж усього поєдинку.

Востаннє рахунок був рівним коли на табло ще горіли дві двійки. Загалом, дев'ять очок переваги, здобуті впродовж першої чверті, дозволили гостям скинути оберти і лише контролювати аби суперники не наблизились занадто близько. А компенсувати відрив "Юті" не дозволяли Ніколас Батум та Джеральд Воллес.

Спільними зусиллями ці хлопці накидали 50 очок, що більше, аніж уся "Юта" в обох окремо взятих хвилинах поєдинку. 98-87 на користь "Портленда", який вже чеках плей-оф, де найімовірніше зустрінеться з "Бостоном", або "Маямі".