Редактор реальності

Reality Editor (Редактор реальності) – розробка дослідників із Массачусетського технологічного інституту. Це – мобільний додаток для iOS, який дає змогу використовувати смартфон у режимі доповненої реальності та керувати різноманітними "розумними" речами. Для цього достатньо всього лише навести камеру апарата на цей об'єкт.

Додаток розпізнає його за спеціальним узором, за аналогією з QR-кодами.

Програма зможе сама вмикати світло чи кондиціонер у домі, піднімати вікна в авто чи керувати іншими підсистемами та ще багато-багато іншого.

У перспективі розробка покликана впорядкувати "інтернет речей", який стрімко розвивається, та уніфікувати керування розумними пристроями.

Фітнес-трекер

Любителям активного зимового відпочинку присвячується: виробник "розумних" сенсорів для різних видів спорту – компанія PIQ, спільно з Rossignol випустила фітнес-трекер для лижників та сноубордистів.

Компактний пристрій кріпиться до взуття, а 13 вмонтованих у нього датчиків відстежують дані спортсмена.

Зокрема, його швидкість, пройдений шлях, час спуску, кут нахилу на поворотах, кількість оборотів під час стрибків, навантаження під час приземлення, тривалість перебування в повітрі – одне слово все, що може цікавити лижника чи сноубордиста, і чим потім можна похизуватися перед друзями.

Фітнес-трекер наділений власною пам'яттю, а зі смартфоном синхронізується через Bluetooth. Відтак вихідні дані можна переглядати одразу або завантажити після катання. Вартість попереднього замовлення – півтори сотні доларів.

Золотий дроїд

Годинник, інкрустований діамантами, смартфон у золоті чи інший "розумний" і "коштовний" ґаджет – цим уже нікого не здивуєш. А як щодо робота, "нашпигованого" благородними металами та дорогоцінним камінням на 135 тисяч доларів? Таку геть недешеву цяцьку дозволив собі ювелірний дім Kay Jewelers, перетворивши на коштовний виріб робота Sphero BB-8 з культової кіносаги "Зоряні війни".

Радіокеровану модель прикрашають 680 діамантів загальною масою 18 каратів, а його корпус відлитий з 18-каратного золота.

Над воістину золотим роботом ювеліри попрацювали понад 600 годин.

Читайте також: Емоції акторів можна "перемикати" у відзнятих сценах, літаки обладнають "небесною палубою"