Обидва кабінети розташовані у великому офісному приміщенні, перед входом у яке висить табличка "Приймальня народного депутата Олександра Грановського". Про це ідеться в розслідуванні Аліси Юрченко "Охоронна грамота" для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Площа кабінету Грановського в бізнес-центрі "Євразія" (вул. Жилянська, 75 у Києві) – 34 кв. м. Однак за табличкою його приймальні 790 кв. м. офісної площі. Окрім кабінетів Грановського і Адамовського, в цьому офісі прописана низка фірм. Зокрема, компанія "Міжрегіональний інвестиційний союз", яку очолює Людмила Пархоменко. Це менеджер з оточення Андрія Адамовського, разом вони є членами ради директорів кіпрської Assofit Holdings Limited.

"790 кв. м. – це загальна площа. Кабінет Грановського займає 34 кв. м., у нього договір оренди підписаний. Решту орендує моя компанія, і там ще знаходяться інші компанії. Їх декілька", – розповіла Людмила Пархоменко.

Читайте також: Чесна політика. Як рейдери відлякують закордонних інвесторів

Народний депутат Олександр Грановський пояснює, що зберіг цей офіс через зручність.

«Це, в принципі, офіс, в якому я у свій час працював разом з Андрієм Адамовським. Тому він тут, як і раніше, знаходиться. Я тут інколи буваю тільки тому, що мені це зручно. Не більше", – переконує нардеп.

До обрання в парламент у 2014 році Олександр Грановський працював разом з Андрієм Адамовським, зокрема в проекті столичного ТРЦ Sky Mall. Відтоді, наполягає Грановський, їх не пов’язують ділові стосунки, а сам він не звертався до чиновників з проханнями в інтересах Адамовського.

Нагадаємо, останнім часом новачок ринку – "Трейд Коммодіті" – вирвався в лідери паливних тендерів. За півтора роки компанія виграла тендерів на 7 мільярдів гривень. Зв’язок з "Трейд Коммодіті" визнав Адамовський, Олександр Грановський досі заперечує.

Читайте також: Кам'янські мільярдери: як провінційні компанії виграють тендери на мільярди

Народний депутат також відзначає, що його кабінет в бізнес-центрі "Євразія" не зареєстрований як депутатська приймальня в апараті Верховної Ради, а тому силовики, на його думку, теоретично можуть прийняти рішення про обшук кабінету, не очікуючи на зняття депутатської недоторканності. Нагадаємо, за Законом депутатська недоторканність поширюється на жилі та службові приміщення народних обранців.