Це звичайни маркетинговий хід, запевняють фахівці. Адже на фоні зростання кількості незаконних забудов у столиці, кількість бажаючих інвестувати в новобудови стрімко падає.

Аби бути певним, що ви не потрапите на гачок чергової "піраміди", фахівці нагадують – ретельно перевіряйте всі необхідні документи. А саме
правовстановлюючі папери на землю та дозвіл на початок будівництва. Радять ознайомитись й з самим проектом житлового комплексу. Аби не виявилось, що ви придбали квартиру на 24-му поверсі, тоді як, в ЖК заплановано тільки 16.

Варто впевнитись і у виконанні всіх технічних норм щодо проведення необхідних комунікацій. Краще робити всі перевірки разом з кваліфікованим юристом. В столиці перевірити законність забудови можна на спеціальному сайті.

На ресурсі відображені всі земельні ділянки, на яких ведеться або планується забудова. Всі будівництва з порушеннями позначені червоним кольором. Окрім гарантії якості, девелопери приваблюють клієнтів й різноманітними акціями. Популярними є знижки на перші та останні квартири в житлових комплексах. Подекуди, таке житло можна придбати зі знижкою до 40%. Проте, й тут є свої нюанси, запевняють фахівці.

Також забудовники пропонують сезонні знижки на квадратні метри тощо. Таким чином вони відвойовують увагу клієнтів. Проте, фахівці радять не довіряти цінам, які значно нижчі за ринкові. Ризикуєте потрапити на недобросовісного забудовника. Адже, через валютні коливання, собівартість будівництва тільки зростає, відтак, девелоперам не вигідно реалізовувати квартири собі у збиток.

Читайте також: Які квартири найбільше користуються попитом серед українців