Про це йдеться у статті The Guardian. За словами Хорокса, бюджет британської служби вже зараз не можна порівнювати з грошима, які отримують урядові ЗМІ Росії і Китаю. Тому Лондону варто було б переглянути закордонні витрати Великобританії і подумати про те, щоб знайти гроші для BBC World.

Після вторгнення Путіна в Україну і його конфронтації з Заходом, міжнародна спільнота почала непокоїтися через підйом телеканалів новин, які фінансує Кремль. Лідер серед них – цілодобовий телеканал Russia Today,
— йдеться у статті.

Прем'єр Девід Кемерон повідомив, що обговорив з президентом Бараком Обамою той факт, що російські ЗМІ перекручують факти щодо війни на Сході України. Раніше про цю проблему почали говорити лідери країн Балтії під час саміту G20 в Австралії.

Але попри стурбованість в Європі інформаційною війною з Кремлем, МЗС Великобританії зупинив фінансування BBC World. Тепер всесвітній телеканал існує завдяки абонентській платі телеглядачів у Великобританії. В цей же час, кількість слухачів BBC в Україні зросло втричі з початку російсько-українського конфлікту, а в Росії – в двічі. По всьому світу в BBC є 265 мільйонів слухачів щотижня при тому, що бюджет скоротився.

В цей же час Russia Today отримувала все більше фінансів від влади Росії. Пропагандистський телеканал відкрив мовлення англійською, іспанською, арабською, російською мовами, а наступного року збирається запустити мовлення в Франції і Німеччині.

До слова, у Росії Рада Федерації займається підготовкою законопроекту, який визнає недійсним перебування Криму в складі України до окупації 2014 року.