Запорізький "Мотор" зазнав четвертої поспіль поразки

Запорізький "Мотор" за чотири тури так і не зміг здобути жодної звитяги на груповому етапі гандбольної ліги чемпіонів.

Попри те що данський "Ольборг" моторівці приймали у статусі фаворита, нав’язати опонентам свою гру господарі на старті зустрічі не змогли. Як наслідок, на перерву суперники пішли за рівного рахунку – 13:13.

Найгірше для "Мотора", утім, було попереду. За увесь другий тайм зустрічі господарі жодного разу не змогли навіть зрівняти рахунок після того як "Ольборг" вийшов уперед – 14:13. Фінальна ж сирена зафіксувала тріумф данців – 28:25. Шанси "Мотора" повторити успіх минулого сезону і пробитися до плей-оф Ліги Чемпіонів стають усе примарнішими.