Матч відбувся у вівторок, 6 вересня, ввечері в Празі на стадіоні "Генерал Арена".

Вже на третій хвилині гри у ворота українців був призначений пенальті, який реалізував захисник Міхал Кадлец. Через дев’ять хвилин він же точно пробив головою після подачі кутового.

Невдало склався для підопічних Олега Блохіна і початок другого тайму. Спочатку на 47-й хвилині точний удар з лінії штрафної вдався Режеку, а через чотири хвилини Колар отримав м’яч в районі лінії воротарського майданчика після передачі партнера з флангу, розвернувся і точним ударом поставив, як виявилося у результаті, крапку в цьому матчі.

Матч з чехами став для українських футболістів п’ятим під керівництвом Блохіна, який був призначений на цю посаду 21 квітня 2011 року. 2 вересня збірна Україна програла в Харкові з рахунком 2:3 Уругваю. 10 серпня в Харкові українці програли з рахунком 0:1 збірної Швеції. На початку червня цього року Україну крупно програла в Донецьку Франції (1:4), а перед цим у Києві обіграла Узбекистан (2:0).

Збірна Чехії йде на другому місці у своїй відбірковій групі і має хороші шанси пробитися в плей-офф відбіркового турніру Євро-2012.