Ще до останнього матчу свого квартету проти Коста-Ріки підопічні Хосе Мануеля де ла Торре гарантували собі місце в плей-оф. Та це аж ніяк не завадило їм поглумитись над суперником. Вже на 17-й хвилині капітан команди Рафаель Маркес відкрив рахунок. Екс-гравець “Барселони” першим відгукнувся на передачу з кутового.

А далі настав час Хосе Гвардадо. Спочатку півзахисник "Депортіво" неймовірним ударом з льоту подвоїв рахунок, а вже за кілька хвилин Гвардадо на фланзі чудово розібрався із опонентом і встановив на табло 3:0.

Ще до перерви Коста-Ріка отримала і четвертий м'яч від Пабло Баррери. За таких обставин мексиканці дозволили суперникам розмочити рахунок в середині другого тайму. 4:1.

У іншому матчі групи A Сальвадор просто таки розніс збірну Куби - 6:1. Втім краща різниця м'ячів дозволила саме Коста-Ріці отримати другу путівку в плей-оф.