В 1/2 Gold Cup зоряно-смугасті зуміли поквитатись з національною командою Панами. Саме від Панами господарі змагань зазнали наразі єдиної поразки на груповій стадії. Тож, керуючись гірким досвідом, підступів до воріт суперника цього разу шукали без поспіху.

Та й у тих напівмоментах, що вдалось створити суперників не підводив Хайме Пенедо. Щойно стартував другий тайм обертів додали вже панамці. Відповідно, попрацювати довелось вже голкіперу збірної США. І були б у Тіма Ховарда на сантиметр коротші руки, виймали б американці від Армандо Купера. Врешті-решт мить істини настала на 76-й хвилині.

Кому-кому, а Лендону Доновану сповна вистачило і досвіду, і майстерності аби видати зразковий пас на Клінта Демпсі. Саме гравець англійського "Фулхема", скориставшись прострілом партнера і спрямував єдиного у грі м'яча в сітку. 1:0. У вирішальному поєдинку Gold Cup США знову гратиме проти найпринциповішого конкурента – Мексики.