укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

Збірна України втратила шанси на подолання кваліфікації

Заключний тур буде для підопічних Леоніда Захарова лише тренувальним.

Збірна України з гандболу розпрощалась із мріями зіграти у фінальній частині чемпіонату Європи 2012 року. Двері на Єврофорум перед українцями закрили поляки.

Лідери відбірного квартету уже на другій хвилині повели два-нуль, як виявилось згодом, побувати бодай раз позаду гостям так і не довелось. Оптимістичний настрій запорізькій публіці наприкінці першого тайму подарували Дорощук, Кривчиков і Любченко, які протягом 2-х хвилин ліквідували 3-очкове відставання.

Та от по перерві українці на схожий камбек уже не спромоглись. Починаючи із 40-ї хвилини поляків було уже не спинити.

“Ви розумієте, що вимагати від тренера перемоги від такої команди як Польща на сьогоднішній день, маючи в складі стільки молодих гравців, це…. Я ні одному гравцю сьогодні не можу дорікнути, що вони не хотіли і не бились по-чоловічому, просто не вистарчає досвіду та віку”, - каже головний тренер збірної України Леонід Захаров.

Брак досвіду і віку вилився у підсумкові 6 м’ячів дефіциту. 26:32. Відтак, Україна втратила навіть теоретичні шанси на другу позицію у своїй кваліфікаційній групі. 12 червня у Любляні відсутністю мотивації у суперника спробує скористатись збірна Словенії.