Їх для України завоювали плавчині Ірина Пікінер і Анастасія Антоняк, передає УНІАН.

Сьогодні ввечері, 22 липня, відбулися фінальні запливи у змаганнях з підводного плавання. Ірина Пікінер із результатом 46,92 секунди посіла третє місце на дистанції 100 метрів у ластах.

На третій сходинці п'ядесталу опинилася і Анастасія Антоняк із результатом 3 хвилини 17,61 секунди, здійснивши 400-метровий заплив. Хоча з середини дистанції вона давала надію на золото. Проте на останніх 50 метрах її обійшла китаянка Сун Йітін, а потім і Кім Бо Куїн з Південної Кореї.

Перше і друге місця розподілили між собою представниці Угорщини.

Зауважимо, що за два дні змагань Збірна України здобула сім медалей, з яких одна золота, одна срібна та п'ять бронзових. Нразі у загальному командному заліку наша збірна посідає 11 місце.