"Зеніт" очолив турнірну таблицю

Технічна поразка від ЦСКА футболістів "Зеніта" не деморалізувала. Санкт-петербурці очолили турнірну таблицю російської Прем’єр-ліги, у п’ятому турі впоравшись із “Амкаром”.

Те, що сподіватися на очки у звітному поєдинку справа марна, господарі зрозуміли уже на 20-й хвилині. Помилка оборонців пермяків дозволила Іонову розписатися в порожніх воротах. На перерву ж суперники пішли уже за подвійної переваги чемпіонів. Ефектний постріл Дані дозволив вболівальникам "Зеніта" із спокійною душею спостерігати за другою половиною гри.

Самі ж футболісти з Північної Пальміри, втім, не вгамувалися і на 80-й хвилині Бухаров майстерно розібрався із суперниками у їхньому ж карному майданчику. Слабкою втіхою для місцевої публіки став гол престижу їхніх улюбленців вже в компенсований арбітром час, то ж 3:1 на користь "Зеніта".