Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський з посиланням на в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Міністр високо оцінила роботу лікарні в Авдіївці і зауважила, що на прикладі організації роботи медиків в Авдіївці у міністерстві розроблять алгоритм дій для інших міст України. Особливо для прифронтових територій,
– зазначив Жебрівський.

Сама Уляна Супрун теж позитивно відгукнулась про роботу медиків у Авдіївці, і розповіла про особливість її роботи в екстрений період. Для цього у перші ж години загострення ситуації в Авдіївці МОЗ відрядило Олександра Данилюка, головного спеціаліста Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, до зони бойових дій.

"Авдіївська міська лікарня працює в режимі надзвичайної ситуації. Цілодобово працює 4 хірурги та 3 анестезіологи. Розгорнуто три операційні, штат сформовано за рахунок цивільних місцевих лікарів та груп підсилення Міноборони. Для цілодобової роботи спеціально сформовано 2 бригади екстреної медичної допомоги, в яких задіяні штатні працівники Авдіївської підстанції екстреної медичної допомоги та медичних працівників, які відряджені з інших регіонів України. Сформовано військово-цивільну об’єднану бригаду для надання допомоги як військовим, так і цивільному населенню. Після стабілізації стану важких пацієнтів в Авдіївці їх евакуюють в тил. Евакуація відбувається до Костянтинівської, Мирноградської та Покровської лікарень. Цивільні та військові поранені евакуюються військово-медичною службою та волонтерськими евакуаційними бригадами до 66 військового польового шпиталю. Завдяки злагодженій роботі волонтерів та працівників шпиталю вдається максимально швидко надавати спеціалізовану допомогу пораненим військовим", – зазначила Уляна Супрун.

Читайте також: Як українські війська вперше зайняли Авдіївську промзону: спогади учасників