Архів
Курси валют
youtube @24
Loading...
google @24
RSS СТРІЧКА
Загальний RSS

Топ новини

Відео новини

Журналісти опублікували контакти депутатів, які проголосували за "закон про наклеп"

25 вересня стартувала акція протесту проти прийняття закону про наклеп. Скажи "НІ" закону про наклеп.

Як відомо, 18 вересня Верховна Рада у першому читанні проголосувала за зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів, згідно з якими відповідальність за посягання на честь і гідність людини посилюється. Новий документ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до п’яти років за наклеп.

Багато ЗМІ виступили проти підписання цього закону, вважаючи, що парламентська більшість під виглядом закону про наклеп вводить закон про цензуру. Однак цей документ стосується не тільки журналістів, а й усіх громадян, оскільки до наклепу можуть віднести будь-яке публічне висловлювання або коментар у ЗМІ, якщо суд вирішить, що воно може завдати шкоди честі та гідності людини.

Ми публікуємо контакти тих депутатів, які проголосували в першому читанні за закон про наклеп. Ви можете зателефонувати їм у приймальню, написати e-mail, залишити повідомлення в соцмережах, запитати, чому вони це зробили.

Ви також можете зателефонувати або написати лист у центральний офіс Партії регіонів і в Адміністрацію Президента та дізнатися, навіщо регіонали голосували за законопроект, і що про нього думає Президент.


Адміністрація Президента України

01220, м.Київ, вул. Банкова, 11

довідкова Адміністрації Президента України: (044) 255-73-33

[email protected]

http://www.facebook.com/v.yanukovych

 

Партія регіонів, центральний офіс

Київ, вул. Липська, 10. Тел.: (044) 594-63-02

https://www.facebook.com/partyofregions.ua 

 

 

ПІП

Фракція

Тел. приймальні та робочий e-mail

1.

Александровська Алла

КПУ

255-47-35

Aleksandrovska.Alla@rada.gov.ua

https://www.facebook.com/alla.alexandrovskaya

 

2.

Алексєєв Ігор

КПУ

255-35-52

Aleksieiev.Ihor@rada.gov.ua

3.

Андрос Сергій Олександрович

ПР

255-43-47

Andros.Serhii@rada.gov.ua.ua

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003168279334&ref=ts

 

4.

Аркаллаєв Нуруліслам Гаджийович

ПР

255-31-18

Arkallaiev.Nurulislam@rada.gov.ua

5.

Ахметов Рінат Леонідович

ПР

255-35-69

Akhmetov.Rinat@rada.gov.ua

6.

Бабурін Олексій

КПУ

255-29-79, 255-34-91

Baburin.Oleksii@rada.gov.ua

7.

Баграєв Микола Георгійович

ПР

284-77-13

Bahraiev.Mykola@rada.gov.ua

8.

Баранов Валерій Олексійович

Народна партія

255-40-29

Baranov.Valerii@rada.gov.ua

9.

Баранов-Мохорт Сергій Миколайович

ПР

255-39-12

Baranov.Serhii@rada.gov.ua

http://www.facebook.com/sergey.baranovmohort

 

10.

Барвиненко Віталій Дмитрович

ПР

255-27-03

Barvinenko.Vitalii@rada.gov.ua

http://www.facebook.com/vitaly.barvinenko

Контакти ще 244 депутатів Ви можете знайти на сайті osvita.mediasapiens.ua

Джерело: osvita.mediasapiens.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Коментарі
СЛУХАЙ ON AIR
РАДІО МАКСИМУМ Радіо Максимум
ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ
Більше новин
Новини інших ЗМІ
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук