П’ята позиція

Десантний корабель "Бізон" — дітище феодосійської суднобудівної компанії "Море". Його унікальність полягає у повітряній подушці, яка дозволяє приймати, перевозити та висаджувати солдатів і бойову техніку на будь-яких берегах. Українська "амфібія" здатна розмістити на борту 500 десантників, 3 бойові танки або ж 10 БТРів. "Проект 958 Бізон" – це найбільший корабель на повітряній подушці у своєму класі.

Четверта позиція

Четверте місце за високоточним снарядом "Квітник", 16 боєприпасів якого можуть виконати роботу 800 звичайних снарядів із лазерною напівактивною системою наведення. Такий снаряд застосовують проти бронетехніки і важливих військових об’єктів.

Читайте також: Зроблено в Україні. Перший український хмарочос

Третя позиція

На третій позиції танк "Оплот" або ж Т-84. Творіння заводу імені Малишева визнані одними з найкращих у світі. Високу оцінку заслужили завдяки своїй броні та комфортності для екіпажу. У ньому зручно при температурі "мінус" 40, при "плюс" 55 та ще й на висоті 3 тисячі метрів над рівнем моря. Не перешкоджатиме його роботі й запиленість повітря. При цьому танк ще й розвиває швидкість 65 км за годину.

Друга позиція

На другій позиції здіймаємося в небо разом з АН-70. Військово-транспортний літак здатний підняти 47 тонн вантажу. У ньому вільно можуть розміститися 300 солдатів у повному обмундируванні або ж дві сотні поранених. Під час випробувань АН-70 встановив 6 світових і 15 національних рекордів. У січні цього року Міністерство оборони офіційно прийняло цю "пташку" на озброєння військово-повітряних сил України.

Перша позиція

І нарешті найгрізніша зброя – балістична міжконтинентальна ракета РС-20 "Воєвода" або "Сатана", одне з кращих стратегічних озброєнь у світі. Аналогів йому немає. Зараз нею не нахвалиться Росія, але насправді це українська розробка. 1973-го ракету сконструювали дніпропетровці на конструкторському бюро "Південне".

РС-20 може доставити до 10 боєголовок на відстань від 10 тисяч кілометрів. Жодна ракета-перехоплювач їй не страшна. Донедавна Україна обслуговувала ті ракети, які колись закупила Росія, та після анексії Криму на техобслуговуванні агресора поставили крапку.